Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5
Ordinace MUDr. Pučalíka - DOVOLENÁ
6
Ordinace MUDr. Pučalíka - DOVOLENÁ
7
Ordinace MUDr. Pučalíka - DOVOLENÁ
8
Ordinace MUDr. Pučalíka - DOVOLENÁ
9
Ordinace MUDr. Pučalíka - DOVOLENÁ
10
Ordinace MUDr. Pučalíka - DOVOLENÁ
11
Ordinace MUDr. Pučalíka - DOVOLENÁ
Dopravní omezení v ulici Nad Tratí
12
Ordinace MUDr. Pučalíka - DOVOLENÁ
Dopravní omezení v ulici Nad Tratí
13
Dopravní omezení v ulici Nad Tratí
14
15 16 17
Dočasné omezení autobusových spojů
18
Dočasné omezení autobusových spojů
19
Dočasné omezení autobusových spojů
20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3
SDH Pohled pořádá zájezd
4

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Spolky a sdružení > TJ Sokol Pohled > Sokol Pohled > Sokol Pohled - činnost v roce 2007

Sokol Pohled - činnost v roce 2007

   Rok 2007 přinesl mnoho zvratů. TJ Sokol se dohodl s vedením obce o převodu bývalé sokolovny do majetku obce. V podmínkách převodu bylo odklizení nebezpečné suti a vyklizení areálu, proto byly pořádány brigády, kterých se zúčastnilo družstvo starších pánů, dorostu a žáků. Sokol musel také vyřešit staré pozemkové resty, kdy část hřiště vlastnila soukromá osoba. Díky pomoci obecního úřadu tak hřiště nyní i „papírově“ patří TJ Sokol.
Pokročila i stavba garáže a záchodů u kabin na hřišti - byla osazena okna, střecha byla pokryta plechem a opatřena okapy.
26. 8. se konala valná hromada Sokola, která zvolila nové vedení. Usnesení

Soupiska mužstva I. B třídy

PODZIMNÍ ČÁST FOTBALOVÝCH SOUTĚŽÍ V ROCE 2007 nesplnila očekávání, která si mužstva plánovala na jaře. Zle se vedlo mužstvu B, které si po jarním kole pohoršilo o třídu - sestoupilo z III. třídy A do IV. třídy A. Ani úvodní podzimní část se nevydařila. Pohled B skončil na dolním konci tabulky, a tak má na jaře 2008 co vylepšovat. Ani družstvo A nedopadlo nejlépe, od jara si také pohoršilo. Jestliže jarní část 1.B třídy fotbalisté zakončili na 6. místě, v té podzimní dosáhli už pouze na místo deváté. Pohled tak doplácí na odchod či hostování několika klíčových hráčů. V nadcházející jarní části proto spoléhá na návrat Tomáše Šnobla z hostování v divizním Ždírci n/Doubravou. Před podzimní částí z Pohledu odešel také dobře hrající Luboš Sobotka, který přestoupil do České Bělé. Vedení proto počítá s doplněním sestavy A týmu slibnými hráči z dorostu. Ti se po podzimní části umístili na pěkném 7. místě ve středu tabulky. Pohledští dorostenci mají silný potenciál, jediné, co lze vytknout, je nespolehlivost v docházce na tréninky či utkání, což se samozřejmě projeví i ve výsledcích zápasů.
Nejlépe si tak vedou žáci, kteří v tabulce Okresního přeboru žáků přezimují na 4. místě. Stejně jako minulý rok se žáci budou účastnit halových turnajů v Přibyslavi a Ledči n/S. O tom, že by v nich mohli být úspěšní i letos, nasvědčuje umístění v Poháru ČMFS, zakončeném v září. Žáci se probili až do finále a jejich sérii šesti výher zabrzdily teprve Štoky, které však hrají o soutěž výš než pohledští žáci. Konečné druhé místo je proto vynikajícím umístěním

Zimní příprava  TJ Sokol Pohled pro jarní sezonu 2007/2008 byla zahájena ve středu 2.1. 2008 kondičními tréninky v okolí fotbalového hřiště. Počasí  nám přálo, a proto jsme se kromě vytrvalosti mohli věnovat i cvičením s balonem. Trénovalo se 3x týdně pod vedením pana Petra Sobotky, průměrně s deseti hráči. Morálka i nálada v týmu byla velmi dobrá. Svou účastí a zápalem zaujali někteří mladí dorostenci, naopak někteří, i starší hráči, s kterými se na jaro počítalo do základní sestavy, zklamali na plné čáře.
Tréninkové jednotky byly proloženy víkendovými zápasy v rámci turnaje Bernard Cup na umělém trávníku v Humpolci. I přes nelichotivé výsledky byla naše účast mezi silnějšími týmy přínosem a splnila svůj účel. V každém zápase se vystřídalo 16 – 18 hráčů a vyzkoušeli jsme různé herní varianty. Týmům Tisu, Chotěboře a Ledče nad Sázavou jsme byli přinejmenším vyrovnaným soupeřem.
Další přípravný zápas jsme sehráli ve Velkém Meziříčí s týmem 1.A třídy Jaroměřice nad Rokytnou s výsledkem 0:3.
Na březen jsou naplánována ještě dvě utkání. Na umělé trávě v Humpolci s Budíkovem a  generálkou na první mistrovské utkání bude zápas ve Speřicích.
Vedení oddílu během zimní přestávky pracovalo na stabilizování hráčského kádru. Na přestup jsme získali Jiřího Nekvapila z Lipnice n. Sázavou, na hostování Miroslava Krpálka z Dobronína a Tomáše Říhu z Dlouhé Vsi. Pohledský tým opouští Tomáš Šnobl, který přestoupil do Ždírce nad Doubravou; Milan Kunášek a Luděk Freudenreich odchází na hostování do Dlouhé Vsi. V jednání je jarní hostování Jana Beděry v Tisu.
Také příprava hráčů B-týmu na jarní kola soutěže je v plném proudu. Trénují 1x týdně a  scházejí se v hojném počtu.
V probíhající přípravě zorganizovali Sokolové Sportovní ples ve Stříbrných Horách, na kterém zahrála kapela Variace. Myslíme, že ples se povedl ke spokojenosti hostů i organizátorů.


TURNAJ BERNARD CUP

Pohled  0:5 FK Humpolec „A“
  1:1 Tis
  0:1 Chotěboř „A“
  0:6 Světlá nad Sázavou
  1:4 Ledeč nad Sázavou