Pozvání na RODINÁŘE Kraje Vysočina
Omezení autobusové dopravy
Omezení autobusové dopravy
Pošta Pohled - úterý 16.3. do 9.00 hod.
Pohledské listy 1/2021
Pozvánka na ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE POHLED, 30.3.2021 od 18 hodin

Úvod > Obec > Aktuality > Zlatá jeřabina - hlasování - revitalizace areálu pohledského hřbitova

Zlatá jeřabina - hlasování - revitalizace areálu pohledského hřbitova

V hlasovací anketě Zlatá jeřabina byl anonymně nominován také pohledský projekt - Celková revitalizace areálu hřbitova v Pohledu. Hlasování probíhá od 1. 3. – 31. 3. 2017. Tento projekt nebo další jiné můžete podpořit svým hlasem na základě níže uvedených instrukcí.

Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2016 - 13. ročník veřejné ankety je rozdělen do dvou kategorií: Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví.

Pohledský projekt byl nominován do kategorie Péče o kulturní dědictví. Hlasovat za něj lze dvěma způsoby.

Elektronické hlasování:

Svůj hlas můžete dát vždy jen jedné akci v každé kategorii. K úspěšnému hlasování je nutné vyplnit elektronický formulář a opsat číselný kód. Do e-mailové schránky, kterou uvedete ve formuláři, Vám bude zaslána informační zpráva a na základě jejího potvrzení (a opětovného opsání číselného kódu) dojde k započítání Vašeho hlasu do ankety. Bohužel se někdy stává, že informační mail padá do spamů, proto si, prosím, zkontrolujte i tuto složku, bez potvrzení Váš hlas bohužel nebude do hlasování započítaný.

Odkaz na link hlasování:

http://extranet.kr-vysocina.cz/zlata-jerabina/ příp. http://www.kr-vysocina.cz/pocinroku.asp

Písemné hlasování:

Hlasování do Zlaté jeřabiny je možné také písemnou formou prostřednictvím hlasovacího lístku, který byl uveřejněn v únorovém čísle novin Kraje Vysočina společně se seznamem počinů v obou kategoriích – pouze originál hlasovacího lístku z novin Kraj Vysočina, které jsou distribuovány do poštovních schránek po celé Vysočině, bude započítán jako platný hlas. Vyplněné hlasovací lístky zasílejte na adresu Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, Žižkova 57, 587 33 Jihlava s označením „POČIN ROKU“.

ZJ_zakl_RGB.jpg