Úvod > Diskusní fórum

• 24. 7. 2020 20:48
    Jan Losenický
    Hluk v obci

Dobrý den,už v roce 2018 jsem si stěžoval na hluk (hudba se nedá říct)při poutové zábavě. Letos obec oznámila že poutová zábava nebude,hurá bude klid.Jak jsem se mýlil.Vše z hřiště se nastěhovalo k Venclům a techno začalo pro jistotu už ve čtvrtek(včetně petard).Co dokáže hamižnost.Místo dvou dnů bude bordel dny čtyři.Neměla by se obec Pohled přihlásit do soutěže o nejhlučnější obec v čechách?

• 29. 7. 2018 7:05
    Jan Losenický
    Noční klid

Zajímá mne názor občanů obce Pohled na vyhlášku o vyjímkách z nočního klidu.Souhlasíte stím aby uzká skupina lidí za učelem výdělku měla vyjímku o dětském dnu a pohádkovém lese do 2 hodin v noci? Je to program pro děti nebo následná výdělečná činost.Které DĚTI budou po půlnoci pobíhat venku a poslouchat velmi hlasitou "hudbu. Při hasičské soutěži,Ukončení fodbalové sezony,VINOBRANI je noční klid omezen jen na dobu od 3do6 hodin a to po dobu dvou po sobě následujících dnů Bez omezení hlasitosti hudebních produkcí.Beru že pouť a následná zábava je tradice ale v tomto provedení a hlasitosti?Není na čase stím něco udělat?

• 26. 3. 2018 7:42
    Jiří Ranecký
    WiFi

Dobrý den,

s tou WiFi to asi nebude dobrý nápad viz:

S pozdravem Ranecký

• 23. 9. 2015 19:11
    Jana Nová
    Informace o faráři

• 2. 11. 2015 9:21
    správce webu - Moderátor
    Re: Informace o faráři

Děkujeme za příspěvek

• 25. 6. 2013 19:00
    kolařky z Letovic
    uznání-pochvala

Koncem června jsme se svými kamarádkami-takto dámy již ve věku, jely do obce Pohled. Přestože silně pršelo, chtěly jsme vidět známou poutní kapli Sv.Anny. Nevěděly jsme kudy jet event. jít a měly jsme plně naložená kola. Tu jsme přišly na velmi sympatického a ochotného člověka. Vysvětlil nám nekratší cestu ke kapli, schoval nám kol, takže jsme mohly v dešti jít pohodlně pěšky. Vysvětlil nám historii minulou i současnou tohoto čarovného místa. Když jsme pak žasly nad jeho hlubokými znalostmi tohoto regionu ukázalo se, že je to starosta Pohledu- ing. Milan Klement. Přejeme všem, abyste na svých cestách potkali člověka, který se vás ochotně ujme, c¨všechno vám o daném místě vypoví a pomůže vám. Člověk pak má pocit, že ho tam rádi vidí a že je vítaný host. A to je pocit fakt dobrý.

Přidat komentář