Rozloučení s prázdninami

Poslední prázdninový víkend ožilo nádvoří pohledského zámku hudbou a dětským smíchem. V sobotu 28. srpna tady odpoledne v 15.00 hodin přivítalo Divadýlko Mrak všechny malé návštěvníky – čerty i čertice a jejich dospělácký doprovod v programu „Velká ďábelská šou“.

Během téměř dvě hodiny trvajícího programu měli všichni malí čertíci možnost zúčastnit se různých soutěží, které pro ně měli připravené zkušení pekelní moderátoři z Divadýlka Mrak. Úplně nejmenší například zkoušeli, kdo dříve postaví nejvyšší pekelný komín a další skládali za pomoci rodičů obří čertí puzzle. Všichni si společně vyzkoušeli, kdo umí největší pekelný škleb, či kdo má nejdelší čertovský jazyk. Mnoho dalších pekelných soutěží a disciplín se v průběhu celého odpoledne střídalo s dětskou diskotékou. Děti si odnášely domů spoustu odměn a sladkostí. Na realizaci celého programu finančně přispěl Obecní úřad Pohled a SRPD při Mateřské škole v Pohledu.

Rozloučení s prázdninamiRozloučení s prázdninami

Rozloučení s prázdninami